HPP BOGUSŁAWICE 16-17.11.2019 II Eliminacja
Aktualizacja 17-11-2019 12:21 WYNIKI NIEOFICJALNE
KLASA D-1
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
1 BOGACZ Weronika (1)BEL-MAXIMUS BH (K012787) KJ LANDO 54,53 1 13,81 5 68,33 1
15 RAK Adam (15)LUBY () BPK 58,83 2 12,35 3 71,18 2
7 POCZTOWY Szymon ()LUXOR-B () STAJNIA WIOSKA 71,75 14 0,42 1 72,17 3
5 KURYŚ Katarzyna (10118496) (5)WIZA (105YF51) SLKS KSIĄŻ 61,76 3 13,94 8 75,70 4
6 POCZTOWY Szymon (6)ISARA () STAJNIA WIOSKA 69,29 12 8,92 2 78,20 5
2 ŚMICHURA Paweł (2)LEON () STAJNA BONZA 63,14 5 18,19 11 81,33 6
20 JAKUBOSZCZAK Damian (20)FIANNO () 0,0 66,83 8 18,19 10 85,01 7
14 MAJKOWSKA Sylwia* (14)NARA () SLKS KSIĄŻ 72,67 16 12,70 4 85,37 8
10 SKOCZYLAS Łukasz (10)JASZCZURKA () STAJNIA KRAMSK 66,83 8 18,82 13 85,65 9
19 ANDRYS Tadeusz (19)MALIBU () RANCZO RUBIN 72,06 15 13,82 6 85,88 10
16 SZULC Adam (16)LAWROW () TKJ GARBÓWEK 63,75 6 22,85 17 86,60 11
4 KURYŚ Katarzyna* (10118496) (4)IZERT II (K026174) SLKS KSIĄŻ 66,68 7 19,93 15 86,61 12
22 JAGIELSKA-PIETRUSZKA Magdalena () (22)PORTOS () RANCZO RUBIN 68,67 11 19,00 14 87,67 13
13 MAJKOWSKA Sylwia (13)RUBIN () SLKS KSIĄŻ 74,52 18 13,92 7 88,43 14
18 KOTARSKI Michał (18)ROKI () GUNTAC 75,44 19 16,50 9 91,93 15
12 OCHMAN Piotr (O037032) (12)LARISA () STAJNIA U LIWIŃSKICH 73,90 17 18,72 12 92,62 16
9 DAJWŁOWSKA Izabela (9)HEARKE FAN STICO () SKJ BAJARDO 61,91 4 31,06 18 92,97 17
21 FALÓW Radosław (21)COR THEODOOR () STAJNIA MB 81,28 22 20,24 16 101,52 18
17 KOZŁOWSKI Ireneusz (17)DJANGO () JKS JAGODNE 76,83 20 53,52   130,35 19
23 WIECHĘĆ Artur (23)GIIPSY () STAJNIA BRENDA LUBECKO 77,59 21 E   E  
11 OCHMAN Piotr (O037032) (11)LOREEN () STAJNIA U LIWIŃSKICH 67,44 10 R   R  
24 LIGOCKA Wiktoria (24)BOROWKA () STAJNIA BRENDA LUBECKO 71,44 13 R   R  
KLASA D-2
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
33 GODEK Jan (33A)ETER ()
(33B)RAMZI ()
STAJNIA DORUCHÓW 57,91 2 10,26 2 68,17 1
26 KOZŁOWSKI Jacek (26A)AKCENT ()
(26B)KUBA ()
TKJ GARBÓWEK 63,91 5 7,96 1 71,87 2
51 ADAMCZYK Bartosz (51A)JAWOR ()
(51B)LADY KILER-S ()
0,0 62,83 3 16,74 4 79,57 3
40 JAKUBOSZCZAK Damian (40A)IDEAAL VS ()
(40B)JURGENT ()
0,0 54,53 1 27,50 8 82,03 4
25 KOZŁOWSKI Hubert (25A)TANOS ()
(25B)MICHEL ()
TKJ GARBÓWEK 63,75 4 21,17 7 84,92 5
36 GAWROŃSKI Dawid (36A)NIXON (103YI35)
(36B)PARDUC (103YI36)
STAJNIA BORUJA KOŚCIELNA 73,59 13 12,99 3 86,58 6
32 PĘCHERZEWSKI Mariusz (32A)BAZYL ()
(32B)BLANCO ()
STAJNIA BRZEZINY 65,91 6 20,88 5 86,79 7
29 MICHALAK Marcin (29A)HAWINDA ()
(29B)HEJRA ()
STAJNIA KRAMSK 66,21 7 21,00 6 87,21 8
30 JĘŚKOWIAK Marcin (30A)DENAR ()
(30B)RONALDO ()
STAJNIA BRENNO 68,06 8 34,73 10 102,78 9
31 MAĆCZAK Dariusz (31A)MORITZ ()
(31B)ZMIERZCH ()
HORSPROFI 70,21 11 32,81 9 103,02 10
39 PIETRUSZKA Gracjan (39A)MAJKA ()
(39B)MYSZKA ()
PIETRUSZKA DRIVING TEAM 68,37 9 40,82 11 109,19 11
34 SZULC Adam (34A)CONVERSANO CAVIAR ()
(34B)NEAPOLITANO FENYES ()
TKJ GARBÓWEK 69,60 10 42,64 12 112,24 12
28 SZCZEPANIAK Krzysztof (28A)PLUTO MISKA ()
(28B)LOTOS ()
0,0 72,98 12 70,73 13 143,71 13
27 PEŁKA Tomasz (27A)AFIFI ()
(27B)SERGER ()
0,0 81,28 14 82,81 14 164,09 14
KLASA P-1
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
41 KARPIŃSKA Jagoda (41)VAIKO () SLKS KSIĄŻ 61,29 1 12,91 1 74,20 1
KLASA P-2
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
42 RIMKE Dominika (42A)TIC-TAK ()
(42B)FERITTA ()
STAJNIA PRZYBYSZÓW 63,14 1 6,15 2 69,28 1
44 CICHOCKI Sebastian (52A)GROM ()
(52B)WENECJA ()
STAJNIA BORUJA KOŚCIELNA 69,90 3 3,00 1 72,90 2
43 RIMKE Karolina (43A)BETT ()
(43B)FETTA ()
STAJNIA PRZYBYSZÓW 64,06 2 20,98 3 85,04 3
     
* ZAWODNIK NIE KLASYFIKOWANY W PUCHARZE