HPP BOGUSŁAWICE 16-17.11.2019 II Eliminacja
Aktualizacja 17-11-2019 12:20 WYNIKI NIEOFICJALNE
KLASA D-1
St.No. ZAWODNIK KLUB KONIE WYNIK MIEJSCE
7 POCZTOWY Szymon STAJNIA WIOSKA ()LUXOR-B () 0,42 1
6 POCZTOWY Szymon STAJNIA WIOSKA (6)ISARA () 8,92 2
15 RAK Adam BPK (15)LUBY () 12,35 3
14 MAJKOWSKA Sylwia* SLKS KSIĄŻ (14)NARA () 12,70 4
1 BOGACZ Weronika KJ LANDO (1)BEL-MAXIMUS BH (K012787) 13,81 5
19 ANDRYS Tadeusz RANCZO RUBIN (19)MALIBU () 13,82 6
13 MAJKOWSKA Sylwia SLKS KSIĄŻ (13)RUBIN () 13,92 7
5 KURYŚ Katarzyna (10118496) SLKS KSIĄŻ (5)WIZA (105YF51) 13,94 8
18 KOTARSKI Michał GUNTAC (18)ROKI () 16,50 9
20 JAKUBOSZCZAK Damian 0,0 (20)FIANNO () 18,19 10
2 ŚMICHURA Paweł STAJNA BONZA (2)LEON () 18,19 11
12 OCHMAN Piotr (O037032) STAJNIA U LIWIŃSKICH (12)LARISA () 18,72 12
10 SKOCZYLAS Łukasz STAJNIA KRAMSK (10)JASZCZURKA () 18,82 13
22 JAGIELSKA-PIETRUSZKA Magdalena () RANCZO RUBIN (22)PORTOS () 19,00 14
4 KURYŚ Katarzyna* (10118496) SLKS KSIĄŻ (4)IZERT II (K026174) 19,93 15
21 FALÓW Radosław STAJNIA MB (21)COR THEODOOR () 20,24 16
16 SZULC Adam TKJ GARBÓWEK (16)LAWROW () 22,85 17
9 DAJWŁOWSKA Izabela SKJ BAJARDO (9)HEARKE FAN STICO () 31,06 18
17 KOZŁOWSKI Ireneusz JKS JAGODNE (17)DJANGO () 53,52 19
23 WIECHĘĆ Artur STAJNIA BRENDA LUBECKO (23)GIIPSY () E
24 LIGOCKA Wiktoria STAJNIA BRENDA LUBECKO (24)BOROWKA () R
11 OCHMAN Piotr (O037032) STAJNIA U LIWIŃSKICH (11)LOREEN () R
KLASA D-2
St.No. ZAWODNIK KLUB KONIE WYNIK MIEJSCE
26 KOZŁOWSKI Jacek TKJ GARBÓWEK (26A)AKCENT ()
(26B)KUBA ()
7,96 1
33 GODEK Jan STAJNIA DORUCHÓW (33A)ETER ()
(33B)RAMZI ()
10,26 2
36 GAWROŃSKI Dawid STAJNIA BORUJA KOŚCIELNA (36A)NIXON (103YI35)
(36B)PARDUC (103YI36)
12,99 3
51 ADAMCZYK Bartosz 0,0 (51A)JAWOR ()
(51B)LADY KILER-S ()
16,74 4
32 PĘCHERZEWSKI Mariusz STAJNIA BRZEZINY (32A)BAZYL ()
(32B)BLANCO ()
20,88 5
29 MICHALAK Marcin STAJNIA KRAMSK (29A)HAWINDA ()
(29B)HEJRA ()
21,00 6
25 KOZŁOWSKI Hubert TKJ GARBÓWEK (25A)TANOS ()
(25B)MICHEL ()
21,17 7
40 JAKUBOSZCZAK Damian 0,0 (40A)IDEAAL VS ()
(40B)JURGENT ()
27,50 8
31 MAĆCZAK Dariusz HORSPROFI (31A)MORITZ ()
(31B)ZMIERZCH ()
32,81 9
30 JĘŚKOWIAK Marcin STAJNIA BRENNO (30A)DENAR ()
(30B)RONALDO ()
34,73 10
39 PIETRUSZKA Gracjan PIETRUSZKA DRIVING TEAM (39A)MAJKA ()
(39B)MYSZKA ()
40,82 11
34 SZULC Adam TKJ GARBÓWEK (34A)CONVERSANO CAVIAR ()
(34B)NEAPOLITANO FENYES ()
42,64 12
28 SZCZEPANIAK Krzysztof 0,0 (28A)PLUTO MISKA ()
(28B)LOTOS ()
70,73 13
27 PEŁKA Tomasz 0,0 (27A)AFIFI ()
(27B)SERGER ()
82,81 14
KLASA P-1
St.No. ZAWODNIK KLUB KONIE WYNIK MIEJSCE
41 KARPIŃSKA Jagoda SLKS KSIĄŻ (41)VAIKO () 12,91 1
KLASA P-2
St.No. ZAWODNIK KLUB KONIE WYNIK MIEJSCE
44 CICHOCKI Sebastian STAJNIA BORUJA KOŚCIELNA (52A)GROM ()
(52B)WENECJA ()
3,00 1
42 RIMKE Dominika STAJNIA PRZYBYSZÓW (42A)TIC-TAK ()
(42B)FERITTA ()
6,15 2
43 RIMKE Karolina STAJNIA PRZYBYSZÓW (43A)BETT ()
(43B)FETTA ()
20,98 3
KLASA Z-4
St.No. ZAWODNIK KLUB KONIE WYNIK MIEJSCE
54 VLASIC Petr CZECHY (37A)BOLIDE ()
(37B)DONALD ()
(38A)CAVIRO ()
(38B)CURTIS ()
Eliminacja do CAVALIADA HPP D-4
St.No. ZAWODNIK KLUB KONIE WYNIK MIEJSCE
45 MACIAK Krzysztof (O011835) FKJ ZBYSZKO (45A)ADRIAN (K020212)
(45B)ALWAR (K020213)
(45C)ERGON (K023939)
(45D)LIBRETTO (K027635)
0,00 1
46 KOSTRZEWA Adrian (O000275) IDMAR KRAJKOWO (46A)PLUTO-237 PRADO (K009513)
(46B)FAVORY KLOE (K009512)
(46C)MAESTOSO MATYI ()
(46D)INCITATO IJASZ ()
0,00 1
47 KOZŁOWSKI Ireneusz (10006180) JKS JAGODNE (47A)KABARET JAGODNE (104SZ62)
(47B)WALENCJA (104IW81)
(47C)WEZYR (104IN55)
(47D)CELT (K011429)
48 ANDRYS Tadeusz RANCZO RUBIN (48A)PACJENT ()
(48B)REWIR (106LY71)
(48C)LEGATO (K022285)
(48D)ATOS ()
* ZAWODNIK NIE KLASYFIKOWANY W PUCHARZE