WALEWICE 14-16.06.2024
Aktualizacja 16.06.2024 22:40 UNOFFICIAL RESULTS
ZK C-H4
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE COUNTRY A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
1 ANDRYS Tadeusz (O048407) (1A)LEGATO (K022285)
(1B)PORTOS (K027887)
(1C)MICHEL (K025537)
(1D)TANOS (K026787)
Stow.RANCZO RUBIN 65,87 1 139,04 1 75,80 1 ##### 1
ZK C-H2
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE COUNTRY A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
4 MACIAK Krzysztof (O011835) (4A)ERGON (K023939)
(4B)LANDEGO (K029538)
(4C)SALUT (K031587)
PKJ SK WALEWICE 48,55 1 85,74 2 18,32 2 ##### 1
3 KOZŁOWSKI Jacek (O000295)  (3A)LOX AA (K022639)
(3B)MENIR (K030826)
SKJ STAJNIA QANDO 61,69 3 78,42 1 21,12 4 ##### 2
2 BARYŁKO Marek (O000987) (2A)JISKEFET (K033225)
(2B)JUP LIBERATOR (K033224)
(2C)LEONARDO (K035430)
SLKS KSIĄŻ 56,10 2 91,56 4 14,58 1 ##### 3
5 SZYMAŃSKI Marcin (O063652) (5A)BLANKA (K031907)
(5B)POWIEW (K031906)
PKJ SK WALEWICE 62,18 4 87,09 3 19,81 3 ##### 4
ZK C-H1
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE CLUB A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
9 KOTFASIŃSKI Jarosław (O053826) (9)TOKAJ-Ś (K028525) KJ ŁĄCK przy SO ŁĄCK 54,33 1 81,69 1 20,68 2 ##### 1
7 LESNER Paweł (O021323) (7)HISZPAŃSKI RYTM (K015085) KJ PEGAZ REDA 68,42 3 134,52 2 27,34 3 ##### 2
6 SKUPIEŃ Małgorzata (O003107) (6)HULTAJ (K036664) SKJ SIWEK 61,21 2 E   12,38 1 E  
8 MACHNIK Mariusz (O001750) (8)NEAPOLITANO NILUS (K036434) KUJ-POM KJ W BYDGOSZCZY 71,87 4 E   W   E  
ZK N-H1
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE CLUB A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
11 BOGACZ Weronika '00 (O024440) (11)LANCASTER (K036587) PKJ SK WALEWICE 59,61 2 80,41 2 6,00 1 ##### 1
12 KOZŁOWSKI Hubert (O032417) (12)RARYTAS-KSIĄŻ (K035481) SLKS KSIĄŻ 66,27 3 78,70 1 6,00 1 ##### 2
13 JĘSIAK Nicola (O013941) (13)EFEKT-KSIĄŻ (K035480) SLKS KSIĄŻ 57,70 1 84,85 3 12,00 3 ##### 3
ZK U25-H1
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE CLUB A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
39 BEBŁOT Martyna '03 (O063738) (39)LÖWENPRINZ (K036942) PKJ SK WALEWICE 55,66 1 64,14 2 11,54 2 ##### 1
41 LIGOCKA Wiktoria '01 (O046737) (41)ELDORADO (K025329) WKJ GABON 56,91 2 58,67 1 21,85 3 ##### 2
40 BEBŁOT Martyna '03 (O063738) (40)JASZA (K026786) PKJ SK WALEWICE 58,48 3 R   7,66 1 R  
ZK Mł-P1
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE CLUB A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
38 RIMKE Aleksander '14 (O106478) (38)FERRO (K038743) Stow.RANCZO RUBIN 70,62 1 40,12 1 11,67 1 ##### 1
ZK L-H2
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE CLUB A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
15 KOZŁOWSKI Jacek (O000295)  (15A)MAGNUM (K033833)
(15B)NICODEMUS (K033832)
SKJ STAJNIA QANDO 62,13 3 62,52 1 0,00 1 ##### 1
14 KWIATEK Weronika (O002350) (14A)OSCAMP (K038628)
(14B)OSCAR H (K038629)
KJ ŁĄCK przy SO ŁĄCK 57,87 2 77,10 4 7,16 2 ##### 2
17 ŚLEDŹ Marcin (O052999) (17A)OBAMA (K038617)
(17B)ZORBA-G (K032435)
KJ CZARNY DUNAJEC 63,73 4 68,24 2 15,87 3 ##### 3
19 BEBŁOT Martyna '03 (O063738) (19A)ELDIN ()
(19B)COLAMBO ()
PKJ SK WALEWICE 53,87 1 72,14 3 23,47 4 ##### 4
16 KUĆKO Krzysztof (O003529) (16A)D-ARSON (K038822)
(16B)R-LIBERTO (K038823)
KJ JAROSZÓWKA 119,47 5 117,19 5 128,02 5 ##### 5
ZK L-H1
Start No. ATHLETE (FEI ID) HORSE COUNTRY A RANK A B RANK B C RANK C FINAL RES RANK
27 KWIATEK Bartłomiej (O002773) (27)HUNTER () BPK LOD 42,40 1 53,98 1 4,25 5 ##### 1
20 SKUPIEŃ Małgorzata (O003107) (20)BUŁAT (K038609) SKJ SIWEK SIEDLEC 42,93 2 62,18 5 6,76 8 ##### 2
25 KOZŁOWSKI Hubert (O032417) (25)FORTEL-KSIĄŻ (K037677) SLKS KSIĄŻ 65,60 10 58,79 3 0,00 1 ##### 3
23 KWIATEK Weronika (O002350) (23)MARA FAN 'T NOARDREMER () KJ ŁĄCK przy SO ŁĄCK 55,20 3 72,14 9 0,00 1 ##### 4
21 KOWALSKA Małgorzata (O038363) (21)AZZARO (K038765) BPK WIE 62,13 6 59,86 4 6,00 6 ##### 5
34 JĘSIAK Nicola (O013941) (34)FANATYK (K034408) SLKS KSIĄŻ 63,47 7 63,04 6 3,00 3 ##### 6
35 BARNAŚ Dominik (O099558) (35)ASMAN (K038817) KJ CZARNY DUNAJEC 56,53 4 77,72 11 3,33 4 ##### 7
22 KWIATEK Weronika (O002350) (22)PRINS OREGON () KJ ŁĄCK przy SO ŁĄCK 64,00 9 71,93 8 6,00 6 ##### 8
24 LESNER Paweł (O021323) (24)VINCENT (K036939) KJ PEGAZ REDA 56,53 4 78,36 12 28,54 12 ##### 9
26 MROŻEK Andrzej (O002571) (26)BRET (K034304) KJ CZARNY DUNAJEC 69,87 13 65,03 7 32,63 13 ##### 10
36 WOŹNICZKA Wacław (O020585) (36)B-RODO (K038721) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 67,73 11 85,00 13 21,00 10 ##### 11
31 MROŻEK Jakub (O105841) (31)BARON (K038562) KJ CZARNY DUNAJEC 78,93 14 77,52 10 39,03 14 ##### 12
37 WOŹNICZKA Wacław (O020585) (37)SIR ZINEDINE (K034423) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 81,87 15 92,50 14 28,45 11 ##### 13
29 NASKRĘT Kamil (O063848) (29)ATOS (K027886) Stow.RANCZO RUBIN 68,00 12 57,56 2 W   W  
30 GRABARCZYK Przemysław (O091214) (30)ADWOKAT (K036606) PKJ SK WALEWICE 63,47 7 E   12,72 9 E