Portal do obsługi zawodów zaprzęgowych.

Witamy na stronie poświęconej obsłudze zawodów zaprzęgowych.

 

Od prawie 20 lat obsługujemy zawody zaprzęgowe w Polsce i zagranicą. Jako pierwsi w Polsce zapewniliśmy organizatorom elektroniczny pomiar czasu wraz wyświetlaczami na wszystkich przeszkodach maratonowych oraz w konkursie zręczności.

 

Organizatorom oferujemy profesjonalną obsługę popartą ponad 20-letnim doświadczeniem związaną z obsługą komputerową - tworzeniem list startowych i wynikowych, jak również zapewniamy sprzęt elektroniczny do rozgrywania zawodów zaprzęgowych - fotokomórki wraz z wyświetlaczami czasu na wszystkich przeszkodach maratonowych, zegary startu i mety na odcinki oraz fotokomórki i wyświetlacz czasu w konkursie zręczności.

 

Rozszerzając naszą ofertę stworzyliśmy portal z myślą o zawodnikach i organizatorach zawodów. Zawodnikom umożliwia on zgłaszanie na zawody, a organizatorom zarządzanie zgłoszeniami. Prezentujemy również wyniki online oraz archiwum wyników z obsługiwanych przez nas zawodów.

Konferencja Powożenia Bogusławice 18.11.2018

Komisja Powożenia zaprasza zawodników, trenerów, organizatorów zawodów, sędziów oraz miłośników sportu zaprzęgowego na Konferencję Dyscypliny Powożenia.

Konferencja odbędzie się w dniu 18.11.2018 roku o godzinie 14.00 w SO Bogusławice.

Ze względów organizacyjnych (przewidywany obiad ) prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                                                                                                     

Przewodniczacy Komisji Dyscypliny Powożenia

Zdzisław Peczyński

Program Konferencji